Willa Holland (Thea Queen) kimdir


Willa Joanna Chance Holland 18 Haziran 1991 yılında, Lon AngelesKaliforniya'da doğmuştur. 23 yaşındadır.  Çocukluğu Londra'da geçmiştir. Steven Spielberg'ün desteği ile Ford Model Ajansına kaydolmuştur. Ve bu sayede oyunculuğa ve modelliğe başlamıştır. Ford Model Ajansına bağlı; Gap,Guess, Ralph Lauren gibi birçok markanın modelliğini yapmıştır. Oyunculuk ve modellik mesleğini yapan Holland, Arrow dizinde Thea Queen rolünü canlandırmıştır. Başrol oyuncusu olan Oliver Queen'nin kız kardeşidir. Ailesi hakkındaki gerçekler ondan saklanmıştır. Belli bir süre sonra gerçeklerden haberdar olmaya başlar. Dizideki bir çok kişi sıkıldığında tavsiye almaya ihtiyacı olduğunda Thea ile konuşur. Onları rahatlatır ve mantıklı önerilerde bulunur. Ailesine çok düşkündür ama bir o kadar da tehlikeli kişilerle arkadaşlıkları vardır. 
Oynadığı dizi, filmler ve rolleri:


Tiger Eyes-2012 (Kaplan Gözü) ;
Lawrance Blume yönetmenliğindeki dram filmidir. Willa Holland bu filmde Davey rolündedir.


Arrow-2012 (Ok) ;
Guy Norman Bee yönetmenliğindeki aksiyon, macera, suç, dram, gizem, bilim-kurgu türlerindeki dizidir. 
Willa Holland bu filmde Thea Queen rolündedir. (36 episodes, 2012-2014)

Straw Dogs-2011 (Köpekler) ;
Lod Rurie yönetmenliğindeki gerilim filmidir. 
Willa Holland bu filmde Janice Heddon rolündedir.

Legion-2010 (Kıyamet Melekleri) ;
Scott Stewart yönetmenliğindeki aksiyon, fantastik, gerilim türlerindeki filmdir.
Willa Holland bu filmde Audrey Anderson rolündedir.

Genova-2008 ;Michael Winterbottom yönetmenliğindeki dram filmidir. Willa Holland bu filmde Kelly rolündedir. 

Garden Party-2008 ;
Jason Freeland yönetmenliğindeki dram filmidir. 
Willa Holland bu filmde April rolündedir. 

The "O.C." - 2003 ;
Ian Toynton yönetmenliğindeki komedi, dram, romantik türlerindeki dizidir. Willa Holland bu filmde Kaitlin Cooper rolündedir. ( 22 episodes, 2006-2007 ) 

Arrow dizisi Thea, Thea Queen kimdir?, Thea Queen kaç yaşındadır?, Thea Queen'in gerçek adı nedir?, Thea Queen'in dizideki rolü nedir?, Thea Queen daha önce hangi film ve dizilerde oynamıştır?, Tiger Eyes (Kaplan Gözü)  Willa Holland , Arrow (Ok) Willa Holland, Straw Dogs (Köpekler) 
Willa Holland, Legion (Kıyamet Melekleri) Willa Holland, Genova Willa Holand, Garden Party Willa Holland The "O.C." Willa Holand
Share this article :

Yorum Gönder

 
Gundem Haberleri Son Dakika Haberleri Film Fragmani izle Spor Haberleri Magazin haberleri Saglik Haberleri Turkce Dublaj Online Film izle Kamu personeli haberleri