Ulan İstanbul Dizisi Ceyhun kimUlan İstanbul  Dizisi Ceyhun kimdir? Ulan İstanbul adlı dizide Ceyhun karakterine hayat veren başarılı oyuncu daha önceden de ekranlarda görmeye alışkın olduğumuz Salih Bademci'nin ta kendisidir. Ceyhun rolünü  üstlenen ünlü oyuncu Salih Bademci İstanbul doğumlu olup 15 Ağustos 1984 yılı doğum tarihli ve 29 yaşındadır. Yakışıklı oyuncuyu ; Elveda Rumeli, Öyle Bir Geçer Zaman ki, Zeytin Tepesi adlı dizilerden zaten tanıyoruz.
Ulan İstanbul dizisindeki Ceyhun rolü ise ; Nevizadeler’in yan komşusu Şehriban’ın biricik oğludur. Hırsızlık Büro’da komiserdir. Kibar, yakışıklı ve idealisttir. Sürpriz bir şekilde tanıştığı Derya‘ya aşık olur.Derya'nın ve Nevizadeler’in gerçeğini bilmediğinden, büyük bir maceranın içine düşer. Annesinin meraklı tavırları sayesinde belkide büyük bir suç çetesini çökertecektir.
Share this article :

Yorum Gönder

 
Gundem Haberleri Son Dakika Haberleri Film Fragmani izle Spor Haberleri Magazin haberleri Saglik Haberleri Turkce Dublaj Online Film izle Kamu personeli haberleri